آپدیت سازندگان ویندوز 10 در بخش اشتراک گذاری نیز تبلیغات نمایش خواهد داد

آپدیت‌سازندگاناگر تاکنون جزو کاربران ویندوز 10 بوده باشید به احتمال زیاد با مشاهده تبلیغات در منوی استارت، صفحه‌ی لاک اسکرین و یا حتی نوار وظیفه غریبه‌ نیستید.  اما حالا به نظر می‌رسد مایکروسافت پا را از این نیز فرارتر گذاشته باشد. در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید: طبق گزارش های منتشر شده آپدیت سازندگان ویندوز […]

نوشته آپدیت سازندگان ویندوز 10 در بخش اشتراک گذاری نیز تبلیغات نمایش خواهد داد اولین بار در ویندوز سنتر پدیدار شد.

آپدیت‌سازندگان

اگر تاکنون جزو کاربران ویندوز 10 بوده باشید به احتمال زیاد با مشاهده تبلیغات در منوی استارت، صفحه‌ی لاک اسکرین و یا حتی نوار وظیفه غریبه‌ نیستید.  اما حالا به نظر می‌رسد مایکروسافت پا را از این نیز فرارتر گذاشته باشد.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

آپدیت‌ سازندگان ویندوز 10

طبق گزارش های منتشر شده آپدیت سازندگان ویندوز 10 احتمالا به صفحه‌ی اشتراک گذاری ویندوز نیز تبلیغات اضافه خواهد کرد.

آپدیت سازندگان ویندوز 10

بر پایه‌ی گزارشات، این تبلیغات زمانی نمایش داده می‌شوند که شما منوی اشتراک گذاری را در اینترنت‌اکسپلورر، اپ تصاویر یا سایر اپ هایی که محتوای قابل اشتراک گذاری دارند، باز کنید. این تبلیغ در واقع یک برنامه‌ی پیشنهادی است که مایکروسافت معتقد است کاربر به آن نیاز خواهد داشت. هرچند همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید هیچ اثری از عبارت ماننده “پیشنهاد” یا “توصیه” در صفحه ی اشتراک گذاری دیده نمی‌شود و به جای آن برنامه‌ی تبلیغ شده با گزینه‌ی “install”  مشخص شده است.

از آنجایی که تبلیغات در صفحه‌ی لاک اسکرین، منوی استارت و نوار وظیفه وجود دارد به نظر می‌رسد مایکروسافت گزینه‌ای برای غیرفعال‌سازی این بخش جدید در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

با نوشتن نظر خود به ما بگویید شما در مورد آخرین اطلاعات فاش شده از آپدیت سازندگان ویندوز 10 چه فکر می‌کنید؟

پیوست

منبع: On MSFT

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

نوشته آپدیت سازندگان ویندوز 10 در بخش اشتراک گذاری نیز تبلیغات نمایش خواهد داد اولین بار در ویندوز سنتر پدیدار شد.

چگونگی آپدیت درایور کارت گرافیک در ویندوز 10/8/7

آپدیت درایور کارت گرافیکخیلی از اوقات لازم است تا درایور کارت گرافیک خود را به صورت دستی آپدیت کنید. هرچند Windows Update می‌تواند کامپیوتر شما شامل تمامی درایور‌ها را به روز کند یا این کار را با استفاده از نرم‌افزار مخصوص ارائه شده به همراه سخت افزار انجام دهید اما گاهی شرایط ایجاب می‌کند تا برای رفع مشکلات […]

نوشته چگونگی آپدیت درایور کارت گرافیک در ویندوز 10/8/7 اولین بار در ویندوز سنتر پدیدار شد.

آپدیت درایور کارت گرافیک

خیلی از اوقات لازم است تا درایور کارت گرافیک خود را به صورت دستی آپدیت کنید. هرچند Windows Update می‌تواند کامپیوتر شما شامل تمامی درایور‌ها را به روز کند یا این کار را با استفاده از نرم‌افزار مخصوص ارائه شده به همراه سخت افزار انجام دهید اما گاهی شرایط ایجاب می‌کند تا برای رفع مشکلات یا بهبود عملکرد دستگاه درایور کارت گرافیک کامپیوتر خود را به صورت دستی آپدیت کنید. با ویندوزسنتر همراه باشید.

چگونه درایور گرافیک را آپدیت کنیم؟

در ویندوز 10 بر روی منوی استارت کلیک کرده و از منوی WinX، برنامه‌ی Device Manager را باز کنید. با کلیک بر روی Display adapters لیستی از کارت‌های گرافیک خود را مشاهده خواهید کرد. در تصویر زیر می‌بینید که دو گزینه‌ی Intel و NVIDIA Geforce به نمایش درآمده اند که به این معناست که لپتاپ ما از دو سخت‌افزار گرافیک استفاده و بنا به نیاز بین آن‌ها سوئیچ می‌کند.

آپدیت درایور کارت گرافیک

خب حالا می‌خواهیم که کارت گرافیک Intel و NVIDIA را آپدیت کنیم. برای این‌کار بر روی هر کدام از آنها کلیک راست کرده و گزینه‌ی Update Driver Software را انتخاب می کنیم.

کامپیوتر شروع به اسکن و دانلود آپدیت های موجود خواهد کرد و آن‌ها را به صورت خودکار نصب می‌کند.

آپدیت درایور کارت گرافیک

پس از آنکه نصب این به‌روز‌رسانی ها به پایان رسید از طریق یک صفحه جدید با خبر خواهید شد. این صفحه از شما می‌خواهد تا کامپیوتر را ریستارت کنید.

آپدیت درایور کارت گرافیک

کامپیوتر را ریستارت کنید، حالا آپدیت درایورها کامل شده است.

برای آپدیت درایور NVIDIA GeForce راه دیگری نیز وجود دارد. در بخش جستجوی منوی استارت عبارت GeForce را تایپ کنید. پس از نمایش برنامه‌ی NVIDIA GeForce experience آن را اجرا کرده و با کلیک راست بر روی آیکون نمیاش داده شده در پایین و سمت راست صفحه Check for updates را کلیک کند.

 آپدیت درایور کارت گرافیک

در صورتی که یک به‌روز‌رسانی جدید قابل دریافت باشد یک پیغام پاپ‌آپ در پایین صفحه به شما نمایش داده خواهد شد.

 آپدیت درایور کارت گرافیک

با کلیک بر روی این پیغام برنامه‌ی NVIDIA GeForce experience باز خواهد شد. حالا بر روی دکمه‌ی سبز رنگ Download driver کلیک کنید تا آپدیت موجود دریافت و نصب شود.

 آپدیت درایور کارت گرافیک

نکته: در صورتی که در حال استفاده از NVIDIA GeForce experience باشید این برنامه از شما خواهد خواست تا با استفاده از اکانت فیسبوک یا گوگل اکانت خود وارد شوید واقعا وقت‌گیر و خسته کننده خواهد بود.

یکی دیگر از راه های آپدیت درایور گرافیک آن است که درایور مربوطه را بر روی اینترنت جستجو و سپس دانلود کنید.

آدرس وبسایت برخی از تولید کنندگان کارت گرافیک در زیر آورده شده است.

HP | Dell | AMD | Intel | NVIDIA | GeForce

پیوست

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

نوشته چگونگی آپدیت درایور کارت گرافیک در ویندوز 10/8/7 اولین بار در ویندوز سنتر پدیدار شد.