دانلود فیلم آموزشی Lynda Installing And Running Ruby On Rails 5 Mac

روبی آن ریلز  یک چارچوب نرم‌افزاری تحت وب، آزاد و متن‌باز است که از زبان برنامه‌نویسی روبی استفاده می‌کند. هدف ریلز، ایجاد یک چارچوب نرم‌افزاری تحت وب، که از روش توسعه سریع برای برنامه‌نویسان وب استفاده می‌کند، است. مانند دیگر چارچوب‌های وب، ریلز هم از معماری مدل نما کنترل‌گر برای سازمان‌دهی برنامه‌نویسی نرم‌افزار، استفاده می‌کند. Ruby On Rails 5 شامل ابزاری است که کارهای تکراری و مشترک توسعهٔ نرم‌افزار را بسیار ساده می‌کند، ابزاری مانند داربست، تعدادی از مدل‌ها و نماها را به صورت خودکار که برای هر وب‌سایت نیاز است را می‌سازد. همچنین شامل یک وب سرور ساده و…

روبی آن ریلز  یک چارچوب نرم‌افزاری تحت وب، آزاد و متن‌باز است که از زبان برنامه‌نویسی روبی استفاده می‌کند. هدف ریلز، ایجاد یک چارچوب نرم‌افزاری تحت وب، که از روش توسعه سریع برای برنامه‌نویسان وب استفاده می‌کند، است. مانند دیگر چارچوب‌های وب، ریلز هم از معماری مدل نما کنترل‌گر برای سازمان‌دهی برنامه‌نویسی نرم‌افزار، استفاده می‌کند. Ruby On Rails 5 شامل ابزاری است که کارهای تکراری و مشترک توسعهٔ نرم‌افزار را بسیار ساده می‌کند، ابزاری مانند داربست، تعدادی از مدل‌ها و نماها را به صورت خودکار که برای هر وب‌سایت نیاز است را می‌سازد. همچنین شامل یک وب سرور ساده و یک ابزار ساخت سیستم است. ریلز و این ابزار، با یکدیگر یک محیط توسعهٔ پایه‌ای را فراهم می‌کنند. برنامه‌های روبی آن ریلز برای اجرا شدن نیاز به یک وب سرور دارند.

در هنگام نوشتن این مطلب Mongrel، بر WEBRick ترجیح داده می‌شود اما شما می‌توانید از وب سرورهای دیگری مانند لایتی, Abyss, آپاچی و خیلی دیگر از وب سرورها استفاده کنید. Lynda Installing And Running Ruby On Rails 5 Mac یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Kevin Skoglund تدریس می شود. در دوره آموزشی Ruby On Rails 5 New Features یاد می گیرید که چه امکانات و خصوصیات جدیدی در نسخه 5 نرم افزار Ruby On Rails اضافه شده است. Rails 5 سریعتر است، میزان کمتری از Memory (حافظه) را اشغال می کند و ویژگی ها و توسعه های بسیار زیادی را در اختیار شما در این نسخه قرار می دهد تا کارآیی آن بالاتر رود. در دوره آموزشی Lynda Installing And Running Ruby On Rails 5 Mac یاد می گیرید که از ActionCable برای دسترسی به WebSockets چگونه استفاده کنید و ویژگی های real-time مثل چت، بازی ها و اعلان ها را طرحی کنید. امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش نصب و راه اندازی روبی آن ریلز 5 در مک لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Installing And Running Ruby On Rails 5 Mac :

– ژانر : آموزشی

– شرکت سازنده : Lynda

– مدرس : Kevin Skoglund

– پروژه تمرینی : ندارد

– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 6 دقیقه

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720×1280

– فرمت فایل : Mp4

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– زیرنویس فارسی : ندارد

 

سرفصل های فیلم آموزشی Lynda Installing And Running Ruby On Rails 5 Mac :

– مقدمه

– ویژگی های غالب

– بهبود ها

– Deprecations و حذف

– نتیجه گیری

 

 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Installing And Running Ruby On Rails 5 Mac

دانلود فیلم آموزشی Train Simple After Effects CC Character Animator

افترافکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد . در میان دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می‌توان برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن استفاده کرد. همچنین به عنوان یک نرم‌افزار بسیار پایه برای ویرایشگر غیرخطی، ویرایشگر صوتی و واسطه تبدیل کدها استفاده کرد . این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژهٔ سینمایی در جهان است که انقلاب…

افترافکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد . در میان دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می‌توان برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن استفاده کرد. همچنین به عنوان یک نرم‌افزار بسیار پایه برای ویرایشگر غیرخطی، ویرایشگر صوتی و واسطه تبدیل کدها استفاده کرد . این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژهٔ سینمایی در جهان است که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدیدآورده. این نرم‌افزار هماهنگی بالایی با ادوبی فوتوشاپ و ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن دارد . نرم افزار افتر افکت یکی از قدرتمند ترین برنامه های پویانمایی می باشد که به کاربران خود امکان طراحی تصاویر متحرک با افکت های مختلف را می دهد.

Adobe After Effects یک نرم افزار کارآمد و مقرون به صرفه برای استفاده تدوین گران، کارگردانان و کسانی که در زمینه ویرایش فیلم و افکت گذاری فعالیت می کنند، می باشد و شما از طریق آن می توانید حرکت های گرافیکی باور نکردنی و جلوه های بصری را ایجاد کنید و همپنین با استفاده از ابزار های حرفه ای بهترین پروژه پدید بیاورید . به اشتراک گذاشتن پروژه بین چند کامپیوتر و دسترسی آسان بین فایل های اشتراکی یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار می باشد . استفاده از ابزار لبه در این نرم افزار باعث نگه داشتن جزییات بیشتر در هنگام جدا کردن  عناصر پس زمینه را دارا می باشد . استفاده از ابزار VFX برای تثبیت کننده عکس و ویرایش دقیق عکس استفاده میشود.در هنگام ویرایش فیلم میتوانید نحوه نمایش دادن دوربین را تغییر دهید و از جهات مختلف پروژه را مدیریت کنید.در این نرم افزار اگر به اشتباه پروژه را ببندید در هنگام باز شدن نرم افزار محتوای فایل ویرایش ثابت میماند . فیلم آموزشی Train Simple After Effects CC Character Animator توسط یکی از بهترین و باتجربه ترین مدرسین بنام Chad Troftgruben طراحی شده و کمپانی Train Simple این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش متحرک سازی کاراکتر ها در افترافکت لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Train Simple After Effects CC Character Animator :

– ژانر : آموزشی

– شرکت سازنده : Train Simple

– مدرس : Chad Troftgruben

– پروژه تمرینی : دارد

– مدت زمان آموزش : 2 ساعت

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720×1280

– فرمت فایل : Mp4

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– زیرنویس فارسی : ندارد

سرفصل های فیلم آموزشی Train Simple After Effects CC Character Animator :

– معرفی

– آنچه شما باید در این دوره بدانید

– پیش نیازها این دوره

– فایل های تمرین

– کار با Photoshop، Illustrator و Flash

دسترسی به فایل های مثال Adobe

– اندازی چهره شخصیت ها

– راه اندازی در فتوشاپ

– Import کردن و نصب و راه اندازی شخصیت ها

– شخصیت سازی

– طراحی چشم

– اضافه کردن چشمک و ابرو

– اضافه کردن قطعات اضافی

– تنظیم بدن کاراکترها

– ایجاد لایه بدن

– ایجاد اندام

– اضافه کردن نقاط ثابت در شخصیت های انیمیشن

– ایجاد نقاط ثابت در فتوشاپ

– کنترل انیمیشن

– استفاده از فیزیک با Danglers

– ایجاد پوست پس زمینه

– ساخت شخصیت

– راه اندازی عملیات با Trigger های صفحه کلید

– ایجاد چرخش سر با Trigger های صفحه کلید

– سایر تنظیمات و کنترل

– ضبط و ANIMATIN

– اضافه کردن عکس های پس زمینه

– کار با جدول زمانی

– خروجی گرفتن از صحنه ها

 

 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Train Simple After Effects CC Character Animator

چگونگی آپدیت درایور کارت گرافیک در ویندوز 10/8/7

آپدیت درایور کارت گرافیکخیلی از اوقات لازم است تا درایور کارت گرافیک خود را به صورت دستی آپدیت کنید. هرچند Windows Update می‌تواند کامپیوتر شما شامل تمامی درایور‌ها را به روز کند یا این کار را با استفاده از نرم‌افزار مخصوص ارائه شده به همراه سخت افزار انجام دهید اما گاهی شرایط ایجاب می‌کند تا برای رفع مشکلات […]

نوشته چگونگی آپدیت درایور کارت گرافیک در ویندوز 10/8/7 اولین بار در ویندوز سنتر پدیدار شد.

آپدیت درایور کارت گرافیک

خیلی از اوقات لازم است تا درایور کارت گرافیک خود را به صورت دستی آپدیت کنید. هرچند Windows Update می‌تواند کامپیوتر شما شامل تمامی درایور‌ها را به روز کند یا این کار را با استفاده از نرم‌افزار مخصوص ارائه شده به همراه سخت افزار انجام دهید اما گاهی شرایط ایجاب می‌کند تا برای رفع مشکلات یا بهبود عملکرد دستگاه درایور کارت گرافیک کامپیوتر خود را به صورت دستی آپدیت کنید. با ویندوزسنتر همراه باشید.

چگونه درایور گرافیک را آپدیت کنیم؟

در ویندوز 10 بر روی منوی استارت کلیک کرده و از منوی WinX، برنامه‌ی Device Manager را باز کنید. با کلیک بر روی Display adapters لیستی از کارت‌های گرافیک خود را مشاهده خواهید کرد. در تصویر زیر می‌بینید که دو گزینه‌ی Intel و NVIDIA Geforce به نمایش درآمده اند که به این معناست که لپتاپ ما از دو سخت‌افزار گرافیک استفاده و بنا به نیاز بین آن‌ها سوئیچ می‌کند.

آپدیت درایور کارت گرافیک

خب حالا می‌خواهیم که کارت گرافیک Intel و NVIDIA را آپدیت کنیم. برای این‌کار بر روی هر کدام از آنها کلیک راست کرده و گزینه‌ی Update Driver Software را انتخاب می کنیم.

کامپیوتر شروع به اسکن و دانلود آپدیت های موجود خواهد کرد و آن‌ها را به صورت خودکار نصب می‌کند.

آپدیت درایور کارت گرافیک

پس از آنکه نصب این به‌روز‌رسانی ها به پایان رسید از طریق یک صفحه جدید با خبر خواهید شد. این صفحه از شما می‌خواهد تا کامپیوتر را ریستارت کنید.

آپدیت درایور کارت گرافیک

کامپیوتر را ریستارت کنید، حالا آپدیت درایورها کامل شده است.

برای آپدیت درایور NVIDIA GeForce راه دیگری نیز وجود دارد. در بخش جستجوی منوی استارت عبارت GeForce را تایپ کنید. پس از نمایش برنامه‌ی NVIDIA GeForce experience آن را اجرا کرده و با کلیک راست بر روی آیکون نمیاش داده شده در پایین و سمت راست صفحه Check for updates را کلیک کند.

 آپدیت درایور کارت گرافیک

در صورتی که یک به‌روز‌رسانی جدید قابل دریافت باشد یک پیغام پاپ‌آپ در پایین صفحه به شما نمایش داده خواهد شد.

 آپدیت درایور کارت گرافیک

با کلیک بر روی این پیغام برنامه‌ی NVIDIA GeForce experience باز خواهد شد. حالا بر روی دکمه‌ی سبز رنگ Download driver کلیک کنید تا آپدیت موجود دریافت و نصب شود.

 آپدیت درایور کارت گرافیک

نکته: در صورتی که در حال استفاده از NVIDIA GeForce experience باشید این برنامه از شما خواهد خواست تا با استفاده از اکانت فیسبوک یا گوگل اکانت خود وارد شوید واقعا وقت‌گیر و خسته کننده خواهد بود.

یکی دیگر از راه های آپدیت درایور گرافیک آن است که درایور مربوطه را بر روی اینترنت جستجو و سپس دانلود کنید.

آدرس وبسایت برخی از تولید کنندگان کارت گرافیک در زیر آورده شده است.

HP | Dell | AMD | Intel | NVIDIA | GeForce

پیوست

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

نوشته چگونگی آپدیت درایور کارت گرافیک در ویندوز 10/8/7 اولین بار در ویندوز سنتر پدیدار شد.